פארק הירדן - לינת שטח או קמפינג בפארק הירדן
לינת שטח זכורה לי על התפר שבין חוויה לסיוט. בין זיכרון לדיראון. לינת שטח היתה חלק בלתי נפרד מכל טיול תנועתי
( תנועת השומר הצעיר)  וכל מחנה צופי.  פעם לנתי על מצע של אפר ופעם על גבשושית של אבנים. פעם השכמתי באישון ליל,
כאשר כולי מרוח במשחת שיניים ופעם התעוררתי רק לאחר שניערו אותי.  כיום ממרחק הזמן גם הלילות המסויטים כלולים
ב"מחלקת החוויות". הכול זיכרונות. הכול שטויות.

אבל יש לינת שטח מסודרת  יותר. לינה מהסוג שבו מתנסים מי שיוצאים אל מתחמי קמפינג ומשלבים את יפי הטבע עם הנוחות ואף הפינוק  שמרעיפים עליהם בעלי מתחם האירוח.

כיום יש אוהלים איכותיים, חסינים לרוח ולגשם, ניתנים לחימום, ההופכים לינת שטח ללינה בתנאים של צימר.

לינת שטח 5 כוכבים
לינת שטח מוצעת כיום על ידי בעליהם של קמפינגים שונים כחלק מעסקת חבילת אירוח הכוללת, בין השאר, תלושי-הנחה לאטרקציות שונות, אפשרות ליהנות ממגוון של מסלולי טיולים,  אכילה  במסעדות ועוד. כאשר רוצים להאריך את משך השהייה במתחם אירוח הופכת סוגיית הלינה לחשובה ולמהותית.  ככל שמקום הלינה קרוב יותר למקומות הבילוי כך ניתן לשכנע  ילדים להצטרף אל הוריהם לחופשה משפחתית בחיק הטבע, בקמפינג.

באתרי הנופש השונים ברשת האינטרנט תוכלו להיחשף ולהתוודע אל מגוון של מתחמי אירוח בכל אזור נבחר בארץ. באמצעות סיור וירטואלי תוכלו ללמוד על ההיצע של המקום ועל אפשרויות הלינה בו.

לינת שטח איננה מיועדת רק לרומנטיקנים שביניכם או ל"חיות שטח" – למי שהיכן שתניחו אותם הם יירדמו בו במקום, מוכרעים על ידי עייפותם. כאשר רוצים לחסוך בעלויות החופשה או בילוי סוף-השבוע ( כנסים, סמינרים ועוד), מקומות שבהם ניתן לקיים פעילות עתירת תכנים ולשלבה באטרקציות שונות המציעים גם אפשרות ללינת שטח יוצרים לעצמם לא רק ערך מוסף אלא יתרון  מובהק. בילוי נעים!​​​


 

 
טל. 04-6923422, פקס. 04-6923536,  דוא"ל. yarden@golan.org.il    ת"ד 3627 קצרין, 12900 

פארק הירדן

Facebook