פארק הירדן - לינת שטח בפארק הירדן
​​פארק הירדן מקיים, הלכה למעשה, את צביונו כמלון מיליון כוכבים. זה אתר הקמפינג המועדף על משפחות וקבוצות רבות  שרוצות לבלות חופשה נעימה ופסטורלית בחיק טבע שופע צל, צמחייה ומים.
לינת שטח במתחם קמפינג מוגן ומאובטח, מאובזר ומצויד בכל התשתית הראויה והרצויה לשהייה של ימים בכלל ולילות בפרט  היא טבעית ומתבקשת, במיוחד בלילות ירח בהירים. לנים בחוץ אבל לא חשופים. נהנים ממים חמים וחשמל אבל לא בתוך צימר יוקרתי.  אין ספק: לינת שטח בפארק הירדן חסכונית יותר מאשר חלופותיה.

אחד היתרונות המובהקים של פארק הירדן, ההופך אותו, בין השאר, כמקום מועדף ומומלץ ללינת לילה לאחר יום של פעילות קמפינגית אטרקטיבית הוא הריכוז בכפיפה אחת, במתחם אחד, של מכלול אטרקציות ופעילויות, - למבוגרים ולילדים. האפשרות ליהנות משירות קייטרינג נותנת מענה מצוין וטעים לנושא המזון, אשר בכל חופש ובכל נופש מהווה שיקול מרכזי ולא אחת אף מכריע בבחירת יעד החופשה.

לישון בפארק ולהתעורר  אל חלום...
לאחר יום עמוס בפעילויות ובהן: שיט בקייקים, טיול ג'יפים, רכיבה על אופניים, משחקים במתקני השעשועים לילדים, ביקור בטחנות הקמח, באמות המים, באתר הארכיאולוגי של בית ציידא ובפעילויות תוכן יזומות ומוזמנות – אתם ודאי תיפלו מהרגליים....

באוהלים המצויים במתחם הפארק תוכלו לישון היטב ולהחליף כוח לקראת יום נוסף של חופשה ונופש כפריים במקום שיופיו ניכר בכל פינה. כאן, בפארק, אין לכם סיבה למהר ולהיחפז. אתם יכולים להירגע ולנשום עמוק, ליהנות מהאוויר הצלול, מעופות המים, מהצמחייה העבותה, מעצי אקליפטוס ושקמה, משירה שביב המדורה, מהכנת על-האש או מאכילת המזון משירות ההסעדה.

הכול קרוב ונגיש. הכל זמין ומזמין. לפני שאתם הולכים לישון בפארק הירדן אתם יכולים לדמיין עצמכם מקיצים אל בוקר חדש במקום נהדר, ששווה להאריך את השהייה בו יום ועוד יום ועוד יום....

לינת שטח בפארק הירדן​

 
טל. 04-6923422, פקס. 04-6923536,  דוא"ל. yarden@golan.org.il    ת"ד 3627 קצרין, 12900 

פארק הירדן

Facebook