פארק הירדן - על המקום
פארק הירדן משתרע על שטח של כ-1,000 דונם בחלקה הצפוני של הכנרת בצד האפיק המזרחי של הירדן, מעט לפני כניסתו לכנרת. מיקומו הנוח של הפארק, אפשרויות הלינה בקמפינג או בחדרים, הנגישות, הטבע הקסום ושלל האטרקציות - הופכים אותו לכל כך אטרקטיבי ומלא במטיילים, נופשים ותלמידים כל השנה.

מיקום מושלם
צפון הכנרת כ-20 דקות מטבריה בואך גולן.


אפשרויות הלינה
אזור הקמפינג - מדשאות רחבות ידיים המותאמות להקמת האוהל שלכם.
חדרי אירוח - בסמוך אליהן חדרי צוות (לטיולי בית ספר) שבחופשות ובעיתות פנאי הופכים לחדרי אירוח למשפחות ולנופשים המעוניינים בחופשה משודרגת.
 
טבע קסום
מים, מים ועוד הרבה מים זורמים ושוצפים. צידי האפיקים והאיים הקטנים שביניהם, מכוסים בסבך צפוף של צמחייה, בעיקר של קנה מצוי ועצי ערבה, היוצרים "יער" של גדות נחלים.
מלבד הערבה בולטים כאן צמחי גדות אופייניים כמו: עץ המילה הסורית בעל העלים המשוננים, שיחי הרדוף הנחלים הפורח בקיץ בפרחים ורודים ולבנים גדולים, פטל קדוש המניב בקיץ פרי כהה וטעים. במרחק מה מן המים צומחים בעיקר עצי שיזף מצוי. ברחבי הפארק חורשות של מאות דונם עצי אקליפטוס מזן המקור ומזנים נוספים ועץ שקמה יפהפה, עתיק שגילו מוערך במאות שנים.
בסבך הצמחייה נחבאים עופות כמו אנפה וסופית ובמים שוחים צבי ביצה ודגים רבים.
* בצידי ובתוך הטבע הקסום הזה מחכים לכם מגוון מסלולי הליכה וטיול נוחים המתאימים לכל המשפחה.


אטרקציות ייחודיות
טחנות הקמח - חורבת בטיחה הנמצאת בצפון הפארק, נחשבת לאחד מריכוזי טחנות הקמח הגדולים ביותר בארץ. באזור זה פעלו בעבר לפחות 12 טחנות קמח שפעלו בכח המים.
תל בית ציידא- אחד התילים העתיקים הגדולים בארץ, ראשית היישוב מתוארכת לתקופת המקרא. ביום בהיר ניתן לראות מפסגתו את כל מרחב הכנרת.

לפרטים ושאלות 04-6923422 - פארק הירדן, אתר הקמפינג שלכם בצפון

על המקום

מיקום , אפשרויות לינה, טבע קסום, ואטרקציות יחודיות
 

פארק הירדן

טל. 04-6923422
דוא"ל: yarden@megolan.org.il   
ת"ד 3627 קצרין, 12900 
עקבו אחרינו :-)
Facebook
פקס. 04-6923536