פארק הירדן - קמפינג אביבי
​​באביב מתחילים להתמלא מתחמי הקמפינג בעיקר בסופי שבוע ובקיץ הם מהווים מוקד עלייה לרגל.
מזג האוויר הנעים השורר בחודשים רבים בשנה  הופך את מתחמי הקמפינג ליעדי בילוי, נופשים וחופשות מבוקשים. 
קמפינג הוא אתר נופש זמין וזול-ביחס. אין צורך להזמין מקום, לסגור תאריכים, להיכנס רק בשעה יעודה ולצאת בשעה נקובה.

הכול חופשי, באוויר הצח, בחיק הטבע. אפשר לבחור מתחמי קמפינג פשוטים, שאין בהם תשתיות מסודרות, להקים אוהל מאולתר וליהנות מיפי הטבע. אבל אפשר גם לבחור מתחמי קמפינג, שבהם ניתן ללון באוהלים מוסקים בחורף וממוזגים בקיץ, ליהנות מאפשרות להכין ולאכול ארוחות בחדר אוכל מקומי, לחלופין – ליהנות משירות קייטרינג, מגיחות אל  אטרקציות, מעשייה 'על האש', מהאפשרות לחוות חוויה בצוותא עם אנשים קרובים.

צפון המדינה מהווה יעד מבוקש ומועדף לבילוי בחיק הטבע. בעמקים ובגלילים וגם בגליל העליון, בפסגות הרים, על חוף הים, בין מטעים, כרמים ופרדסים, באווירה פסטוראלית, מציע הצפון  הירוק כמעט תמיד את כל יפעתו ושפעת מימיו.

קמפינג חלופה מצויינת
קמפינג הוא חלופה מצוינת למי שהטבע זורם בדמם מזה ולמי שמגבלה תקציבית אינה מאפשרת ל הם יציאה לבית מלון או אל לצימר מזה.

כשהקיץ פוקד את ארצנו ניתן לראות את  חופי הכנרת (לדוגמה), המוכרזים והרשמיים ושאינם כאלה, מתמלאים אנשים בכלל וצעירים בפרט, אשר די להם בפיסת חוף או דשא וחופה של כוכבים מעל הראש, כדי להתמקם ולנפוש ליום-יומיים, בחיק הטבע. הם האות והסימן לכך שהריאה הירוקה עודנה חיה ונושמת.

קמפינג הוא  מקום מצוין לחניית לילה למטיילים, לרוכבי אופניים החוצים את ישראל מצפונה לדרומה או ההיפך. מי שזקוקים למקום כדי להניח בו את הראש ולהעביר לילה בין שני ימי מסע לא יכולים לבחור מקום שמתאים לזה יותר מאשר קמפינג: זמין, זול ו...  די בכך.

זה הכול. 

קמפינג אביבי

 
טל. 04-6923422, פקס. 04-6923536,  דוא"ל. yarden@golan.org.il    ת"ד 3627 קצרין, 12900 

פארק הירדן

Facebook