פארק הירדן - קמפינג בפארק הירדן
​​צפון הארץ משופעת במתחמי קמפינג. אם וכאשר יינעצו סיכות צבעוניות בכל אחד מהם, עשוי כל הצפון להיות צבעוני
כשדה פרחים ססגוני. דומה כי אחד הבולטים והמרכזיים שבהם לפי כל אמת מידה ולפי כל סולם של דירוג הוא קמפינג פארק הירדן.

אם יש כיסוי ותוכן למשמעות קמפינג אולטימטיבי – זה וכזה הוא הקמפינג בפארק הירדן, אתר שחברו בו מתת הטבע עם מעשה ידיהם המשביחות של בני האדם.  במקום שופע מים וצמחייה, תועפות איקליפטוסים ועצי שקמה, נוכחות ססגונית של עופות מים ותשתית רחבה\ עשירה ומגוונת לנופש (פעיל!) ולפנאי.

אפשר לבלות תקופה ממושכת בתוך מתחם קמפינג בפארק הירדן ולא להשתעמם אף לרגע: מסלולי הליכה מגוונים טובלים במים, אתר ארכיאולוגי מרשים ( בית ציידא), שיט בקאייקים, טיולים באופניים, מדשאות רחבות להשתרע ולהשתובב בהם,מתקני שעשועים, שולחנות לפיקניק עם מתקנים למנגל ( נכון שכבר מריחים את ריח על-האש?), פינות דיג הממוקמות לאורך פלגי נהר הירדן ועוד

קמפינג מושקע ואיכותי
אפשרויות לינה מגוונות באוהלים איכותיים, שירות מקלחות חמות ובנוסף – התארגנות מבעוד מועד מאפשרת להעשיר את החוויה בפעילות אתגרית, אקטיבית ואטרקטיבית, עם שיתופי פעולה המעצימים את חוויית היחד ואת הלכידות הקבוצתית.

למי מה"מקמפנגים" שרוצים לחוש גם בחיק הטבע משהו מהתחושה הצימרית או הבית-מלונית, יש אפשרות ליהנות משירותי הסעדה ( קייטרניג)- הן למתחם והן כצידה לדרך בטיולים שעורכים באזור. חשוב להזמין מבעוד מועד.
האפשרות לשלב את חוויית השהייה בטבע עם שירותים שונים הופכת את המקום לאתר נופש  מבוקש ומועדף על משפחות עם ילדים חוסכת להורים כאבי ראש, טרחה ודאגות. המשפחה נמצאת במתחם אחד  ועם זאת – לכל אחד יש מרחב מספיק לתפוס מרחק ( ועדיין להימצא בשדה הראייה של ההורים) לבלות בו את בילויו במתחם הקמפינג המרהיב והמרשים בפארק הירדן.

אם אתם כאן – אתם כבר שם. בילוי נעים בקמפינג פארק הירדן.

קמפינג בפארק הירדן​

 
טל. 04-6923422, פקס. 04-6923536,  דוא"ל. yarden@golan.org.il    ת"ד 3627 קצרין, 12900 

פארק הירדן

Facebook