פארק הירדן - קמפינג ולינת שטח בפארק הירדן
פארק הירדן –  אם לשאול דימוי מוטורי להדגשת ייחודו ואיכותו -  הוא הרולס רויס של הקמפינגים.  
אם יש את נפשכם לדעת (בכל שעה שהיא) ואת גופכם לגעת (בחושך, בהיחבא)  פארק הירדן הוא המקום עבורכם
נופשים יקרים בכלל וזוגות רומנטיים בפרט.

זה – עיניכם הרואות והקוראות עדות -  קמפינג אולטימטיבי; מקום מרהיב ועשיר באטרקציות למבוגרים ולילדים, שבו מסיימים יום "עייפים אף מרוצים", כפי שנהגנו להשיב, אי אז, בנעורינו, כשהיינו שבים ממחנות צופיים וממסעות של תנועת הנוער ונשאלים " איך היה?", ואז – לינת שטח מקנחת במתיקות את היום העמוס בחוויות שעבר, לילה שבו צוברים כוח ליום נוסף של  טיול ברגל או ברכב, באופניים או על סוסים.

הטבע חנן את פארק הירדן בעושר ובנדיבות בצמחייה עבותה, בנוף מרהיב,  במגוון עשיר של  עצים, בעופות מים ועוד. 

זה המקום לקיים קמפינג לזוגות, למשפחות ולקבוצות. על פני שטח של 1000 מטרים רבועים אפשר לקיים פעילויות שונות, ליהנות ממסלולי הליכה ( חלקם – עתירי מים), ליהנות מאתר טחנו ת הקמח על אמות המים והבריכות שבו, מהאתר הארכיאולוגי; אפשר לשוט בקייקים, להשתרע על מדשאות, לאכול ולשבוע ממנגל, לנוח ולראות את הילדים משתעשעים במתקנים שנועדו להם; זה המקום וזה הזמן – קמפינג – לספורט אתגרי, לפעילות יצירתית בצוותא, לסדנאות, לארוחות שטח.

כאן לשירותכם, מקלחות חמות, שירותים נקיים, ואוהלים ההופכים לינת לילה לחוויה. אפשר ליהנות משירותי קייטרינג, אם מסיבה כל שהיא לא רוצים להיסחב עם "אוכל מהבית". הזמנה מבעוד מועד תאפשר לכם להצטייד במנות מזון ארוזות לקראת יום טיול ושהייה מחוץ למתחם.

הפארק מושקע, מוקפד ועשיר באטרקציות. הוא מנוהל על-ידי  נציגים מוסמכים מטעם גופים אחדים הנמנים עם הנהלת פארק הירדן  ונמצא בפיקוחם המתמיד.
  
קמפינג ולינת שטח בפארק הירדן זולה יותר מאשר חלופותיה, בעיקר אם מחשבים את עלות כל אחד מהמרכיבים – פעילות, ארוחה, לינה ועוד.

בחוץ, בטבע, באוויר צח ובאווירה של שיתוף פעולה,  במקום ובזמן שבהם איש אינו קוצב לכם את משך השהייה והפעילויות השונות ואיש אינו מכתיב לכם את מועדי הארוחות, פארק הירדן משמש כר נרחב – תרתי משמע – לנופש ולבילוי שעות פנאי שקטות ונעימות.
​​


 

קמפינג ולינת שטח בפארק הירדן

 
טל. 04-6923422, פקס. 04-6923536,  דוא"ל. yarden@golan.org.il    ת"ד 3627 קצרין, 12900 

פארק הירדן

Facebook